В центрі Запоріжжя гвардійці підняли прапор Євросоюзу з нагоди Дня Європи - НГУ

Сьогодні, 9 травня, в Україні відзначається День Європи. Цей день запровадив напередодні президент Володимир Зеленський, щоб вшановувати єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм. З нагоди Дня Європи в Запоріжжі підняли прапор Європейського Союзу.

Біля будівлі мерії сьогодні зібрались гвардійці, прикордонники, рятувальники та представники міської влади. Вони разом виконали гімн України, вшанували пам’ять загиблих захисників та захисниць країни хвилиною мовчання.

«Серце Європи зараз в Україні. Воно б’ється, бо б’ється Україна за свободу, за демократію, за життя. Зараз Україна захищає свою землю, мир, безпеку всієї Європи. Але не залишилась сам на сам з ворогом. Європейський союз підтримав нас в нашій боротьбі. Разом ми потужна сила – Україна це Європа. Ми обрали свій шлях і впевнено рухаємося до мети», – зауважили на заході.

Право підняти прапор ЄС поруч з національним стягом та прапором Запоріжжя отримали воїни 23-ї окремої бригади охорони громадського порядку «Хортиця» Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту