У Вінниці відзначили гвардійців, які виконували завдання на найгарячіших напрямках фронту - НГУ

38 нагрудних знаків «За доблесну службу» від командувача Національної гвардії України, вручили гвардійцям, які виконували завдання на найскладніших напрямках ведення бойових дій.

Церемонія нагородження відбулася на великому майданчику у Вінниці, де був піднятий прапор. Опісля  хвилини мовчання на честь тих, хто віддав своє життя за волю та незалежність нашої країни, командування вінницького підрозділу привітало кожного воїна, підкресливши їхню величезну роль у захисті країни.

«Нагородження цих воїнів є не лише символом визнання їхньої мужності, але й показує, що кожен акт відваги та самовідданості не залишаються непоміченими. Це свідчить про те, що кожен воїн, який став взірцем справжнього героїзму, отримує заслужене визнання. Досягнення цих гвардійців стали мотивацією для інших, яким слід рівнятись на них. Їхня відвага та самовідданість є невичерпним джерелом натхнення для усіх, хто стоїть на захисті нашої країни», – коментують у військовій частини.

Нехай ці відзнаки будуть для наших воїнів джерелом великих досягнень та пам’яттю про те, що їхні подвиги завжди запам’ятовуються як приклад справжньої відваги та самовідданості.

Перейти до вмісту