У світле свято Воскресіння нацгвардійці відвідали поранених побратимів та родини загиблих військовослужбовців - НГУ

Сьогодні обов’язок громадянина і місія християнина є тотожними: давати відсіч злу. Усі, хто в той чи інший спосіб став на захист України, перемагають смерть, яка прийшла на нашу землю.

У ці святкові дні нацгвардійці привітали побратимів, які проходять лікування в різних медичних закладах. Не лише тих, хто служить в НГУ, а й прикордонників, військовослужбовців ЗСУ, із ким нас об’єднує бойове братерство.

«Наші поранені бійці проведуть свята не вдома, не з родинами й навіть не на службі – всі вони залишатимуться в лікарняних закладах, де лікуються після важких поранень, — говорить нацгвардієць Микола. – Ми постійно відвідуємо наших хлопців, а у таке велике свято, як Великдень, їм особливо хочеться відчувати себе причетним до родинного кола, відчувати тепло та турботу. Тому ми й сьогодні приїхали до них, привезли пасхальні смаколики, щоб вони разом з усім українським народом долучилися до піднесення й радості свята, а головне — відчували нашу підтримку».

У Луцьку до привітань військовослужбовців приєдналися діти з художньої школи «Чарівний пензлик» і членкині ГО «Яворина-Волинь». Вони створили великодні композиції для військовослужбовців. Це писанки-мальованки та стилізовані гніздечка, задумані як обереги.

Відвідали нацгвардійці й родини своїх полеглих побратимів.

«У свято вважаємо своїм обов’язком відвідати кожну родину, завезти подарунки, поцікавитися, чи потребують чогось, підтримати й допомогти. Родини наших Героїв мають знати, що вони не самі, у них є велика гвардійська родина, яка про них піклується», – говорить військовослужбовець Ярослав з Хмельницького.

Пам’ятаймо, завдяки кому ми сьогодні можемо зустріти це свято у колі родини, у затишку та теплі.

Перейти до вмісту