Військовослужбовці Північного об’єднання Нацгвардії стали донорами крові та плазми в одному з центрів крові міста Києва.
Інтенсивні збройні сутички з армією російської федерації викликали нагальну потребу у постійному поновленні запасів донорської крові, тому гвардійці постійно співпрацюють з медичними закладами та здають кров та її компоненти.
![IMG_0504](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_0504.jpg)
![IMG_0511](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_0511.jpg)
![IMG_0154](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_0154-1024x683.jpg)
![IMG_0272](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_0272.jpg)
![IMG_0379](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_0379.jpg)
![IMG_0418](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_0418.jpg)
![IMG_0464](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_0464.jpg)
![IMG_0495](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_0495.jpg)
Перед тим, як здати кров, кожен військовослужбовець проходить ретельний медичний огляд.
Кров, яку ми здаємо сьогодні, може врятувати життя комусь з хлопців, які знаходяться зараз на передовій. Для мене це було першим досвідом донорства і ще одним способом долучитись до перемоги нашої країни у цій війні. Якщо ви добре себе почуваєте та не маєте протипоказань – сміливо йдіть та здавайте кров,” — поділився своїми думками військовослужбовець Володимир.
Наразі кров найбільше потребують пацієнти, які перенесли оперативне хірургічне втручання. Гвардійці усвідомлюють важливість виконаної справи та вірять, що врятовані життя у майбутньому допоможуть відстояти територіальну цілісність України.