У Стамбулі відбувся брифінг родичів захисників Маріуполя - НГУ

“Наші хлопці потрібні світу живими!” – з таким посилом 16 травня пройшла пресконференція рідних захисників Маріуполя у Туреччині. 

Дружини військовослужбовців подякували Президенту і народові Туреччини за підтримку та попросили обєднати зусилля для порятунку Захисників Маріуполя.  

Рідні українських військових, які тримають оборону на комбінаті “Азовсталь” у заблокованому Маріуполі, звернулися до лідерів Туреччини й Китаю Реджепа Таїпа Ердогана й Сі Цзіньпіна з проханням допомогти з порятунком поранених бійців.

“На нашу думку, у світі існує лише два лідери сильних і впливових країн, які здатні говорити з Путіним. Саме ці два лідери здатні об’єднати зусилля і звернутися до президента Росії, який не зможе відмовити у діалозі, на наше переконання”, — пояснила дружина захисника Маріуполя Наталія Зарицька.

Своєю чергою дружина прикордонника з “Азовсталі” Ольга зазначила, що в Туреччині родичі бійців з Маріуполя прагнуть розповісти світові про свій варіант порятунку поранених військових і поговорити з турецьким президентом Реджепом Ердоганом.

Перейти до вмісту