У США вийде фотокнига про війну в Україні з роботами видатних світових фотографів - НГУ
У США вийде фотокнига про війну в Україні «Невблаганна мужність: Україна і світ у стані війни» з роботами видатних світових фотографів.
 
За словами редактора видання Майкла Едрінгтона до книги про Україну увійшли роботи одних з найкращих фотожурналістів світу: Керол Гузі, Лінсі Аддаріо, Юстини Мєльнікевич, Поли Бронштейн, Свет Жаклін та багатьох інших. Для обкладинки обрано фото, зроблене на «Азовсталі» пресофіцером полку «Aзoв» Дмитром Козацьким.
«Наша фотокнига має допомогти підвищувати та підтримувати обізнаність про війну в Україні. Мета – показати руйнування та втрати вашої країни, а також стійкість українського народу», — розповів Майкл Едрінгтон.
За його словами, книга починається від повномасштабного вторгнення в лютому і завершується минулим місяцем із визнанням того, що жах і боротьба тривають.
Книга створена англійською та українською мовами. Її відкриває передмова посла України в Сполучених Штатах Оксани Маркарової, вступом від Пулітцерівського лауреата, президентського фотографа Девіда Х’юма Кеннерлі та есе відомого українського письменника Андрія Куркова. Видання буде розповсюджувати Penguin Random House від імені видавця Blue Star Press.
«Ідея книги виникла у кількох із нас під час обговорення з Керол Гузі, яка є моїм дорогим другом протягом багатьох років. Вона була там, висвітлюючи війну, і відчула, що якби ми хотіли написати книгу, є багато справді чудових фотожурналістів, які могли б зробити свій внесок. Ми хотіли щось зробити та показати правду, і ми це робимо через фотографії», — зазначив Едрінгтон.
Презентують книгу та фотовиставку світлин із неї 14 жовтня в Українському домі у Вашингтоні. Видання вже доступне для попереднього замовлення у великих книгарнях по всьому світу та офіційно надійде в продаж 25 жовтня.
Перейти до вмісту