У шпиталі святковий настрій: нацгвардійців привітали з Днем святого Миколая - НГУ

У цей особливий день, коли кожен вірить у дива та добро, представники військової частини 3017 та Східного територіального управління зі святковою місією відвідали нацгвардійців, які проходять лікування у шпиталі. З метою подяки та підтримки військових, у цей день їм були вручені солодкі подарунки.

Нацгвардійці на чолі з начальником служби військових капеланів Східного територіального управління підполковником Олексієм Фоміним привітали кожного бійця з надзвичайним теплом та повагою, і подарували радість та підтримку тим, хто її потребує.

«Це невеличкий жест вдячності від нас, щоб показати, як ми цінуємо вашу мужність та жертовність. Сьогодні ми тут, щоб нагадати вам, що ви не самі, ми з вами кожен крок цього шляху до відновлення здоров’я», – зауважив підполковник Олексій Фомін.

Кожен подарунок був уважно підготовлений з любов’ю та підтримкою від колективу. Цукерки, шоколадки та святкові листівки стали не лише символом Дня святого Миколая, але й свідченням тепла та підтримки від тих, хто не забуває про своїх товаришів.

Цей день у шпиталі став святом не лише для пацієнтів, а й для усього колективу. Радість на обличчях бійців та слова вдячності були найкращими подяками для організаторів цієї ініціативи.

Волинські нацгвардійці відвідали поранених побратимів зі Збройних сил України та Національної гвардії у лікувальних закладах, де вони проходять реабілітацію. Військові переконані, що не тільки діти мають у цей день отримати подарунки, а й захисники, які лікуються після бойових поранень.

«Мені було неймовірно приємно відчути тепло та підтримку від своїх гвардійських товаришів у день Святого Миколая. Це стало справжньою несподіванкою і додало невимірної радості. Кожне особливе слово вітання і кожен подарунок створили атмосферу свята прямо в госпіталі. Я дуже вдячний за це привітання мені дуже важливо, що мої побратими завжди поруч”, – поділився один із поранених побратимів, що проходить лікування на Франківщині. У цей лікувальний заклад завітали гвардійці 50-го полку імені полковника Семена Височана.

Волинські нацгвардійці привітали з Днем Миколая та Днем Збройних Сил військовослужбовців, які проходять реабілітацію в лікувальних закладах Луцька. Всією великою бойовою родиною спільно виконали твір «Боже, Україну збережи».


«Сьогодні вітаючи наших військовослужбовців, які оздоровлюють своє тіло в лікувальних закладах, ми несемо для них таку маленьку радість, добра та взаєморозуміння. Щоби однією дружньою родиною поринути в атмосферу свята з нашими побратимами та дарувати милосердя та злагоду рідними та близьким», наголосив капелан.

Відвідали поранених побратимів гвардійці і у Нетішині та Хмельницькому. Військові вдячно вітали кожного пораненого, вручаючи їм святкові листівки та невеликі подарунки. Вони висловили щирі слова підтримки та вдячності за мужність і відданість, яку вони проявили на полі бою. Гвардійці наголосили на важливості постійної підтримки одне одного, як родини.

«Ми завжди разом і подолаємо будь-які труднощі допоки не переможемо. Сьогодні ми тут, щоб сказати, що ми горді вас мати поруч і що ви не самі в цій боротьбі. Нехай цей святковий день наповнений теплом та надією на швидше одужання. Ми разом до кінця, як одна велика родина», – ділиться думками начальник відділення по роботі з особовим складом майор Руслан Батіг.

За матеріалами військових частин

Перейти до вмісту