У Навчальному центрі НГУ відбувся випуск кінологів для підрозділів Нацгвардії - НГУ

Під час навчання за напрямком підготовки кінолога військовослужбовці опановували та вдосконалили навички дресирування чотирилапих напарників.

Особлива увага інструкторсько–викладацького складу була націлена на відпрацювання загального курсу та спеціального курсу дресирування службових собак.

Офіцери головного управління Національної гвардії України, на чолі з тимчасово виконуючим обов’язки начальника кінологічної служби НГУ, високо оцінили майстерність кінологічних двійок, під час здачі ними випускних іспитів.

«Впевнений, що вам є ще куди рости, тренуйтесь, загартовуйте себе та своїх напарників, вірю, що ті знання, які ви отримали тут, обов’язково вам знадобляться»,- наголосив т.в.о начальника кінологічної служби підполковник Олександр Бородін.

«Я радий, що мені випав шанс приїхати сюди та ще краще зрозуміти свого хвостатого, а також стати ще більш професійним кінологом», – зауважив один із курсантів.

Під час урочистостей з нагоди випуску, за старанність, високі показники у навчанні найкращі кінологічні двійки були заохочені подяками та грамотами. А пухнасті напарники отримали велику кількість смаколиків.

Бажаємо кінологам не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою нові цілі та підкорювати вершини разом зі своїми надійними та вірними напарниками.

Група інформації і комунікації НЦ НГУ

Перейти до вмісту