У Миколаєві відкрилась виставка присвячена воїнам «Азову» - НГУ

83 дні оборони Маріуполя змінили перебіг повномасштабної російсько-української війни, зламавши плани противника стрімкого захоплення країни та відтягнули на себе значні  сили ворога. На жаль, в боях за Маріуполь «Азов» втратив близько трьохсот своїх військових – вони поклали своє життя за волю та незалежність України. 

Миколаївські гвардійці 19 полку охорони громадського порядку відвідали експозицію, щоб згадати та віддати шану полеглим героям. Оркестр військової частини виступив перед глядачами та урочисто відкрив виставку. 

На експозиції представлено близько 200 світлин, з іменами героїв та їх історіями. Присутні мали змогу підійти до кожної фотокартки, та подивитись в очі тим, хто стіною захисту стояв у Маріуполі.

«Азов це фортеця України, це справжні кіборги. Вони відважно відбивали ворога, забрали на себе значні сили ворога. Вся Україна пишається ними, багато з них й досі знаходяться в полоні, чекаємо їх скорішого повернення. Ніколи не забудемо їх героїчні вчинки», – поділився своїми думками гвардієць Артем. 

Авторкою виставки є Віра Литвиненко – мама бійця на псевдо Вектор, яка разом із Вікторією Колмиковою – мамою бійця на псевдо Вахр стали ініціаторами і організаторами вшанування пам’яті воїнів у Миколаєві. Також були присутні Олександр та Ірина Логінова — Євгеній Логінов – Мальдер їх син, вони поділились з глядачами історією свого героя.

Ніхто не має права забути їх подвиги, вони були брамою захисту, відчайдушно відбивавши ворога. Вони віддали найцінніше, аби Україна була вільною та незалежною, ми не маємо права забути жодне з імен. Велика шана тим, хто захищає нас на землі та на небі!

Група інформації та комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту