У Миколаєві розпочало свою роботу представництво штабу з питань військовополонених - НГУ

12 листопада у Миколаєві відкрилося перше регіональне представництво Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими – Консультаційний центр Південного регіону. Тут надаватимуть юридичну, психологічну та іншу допомогу сім‘ям полонених, зниклих безвісти та тим, кого вже повернули додому.

Тут працює команда безпосередньо консультантів, а також є представники від Національної гвардії України, МВС, ЗСУ, інших силових відомств та місцевих органів державної влади», – розповів керівник секретаріату робочої групи по зв’язках зі ЗМІ Богдан Охріменко.

Після старту родичам та близьким зазначених категорій військовослужбовців, які перебувають у Миколаївській, Одеській, Херсонській областях, не потрібно буде звертатися за допомогою чи консультаціями до столиці.

В Консультаційному центрі буде можливість отримати консультацію по телефону, а також записатися на особисту зустріч з фахівцями. Зокрема громадяни зможуть отримати інформацію щодо юридичних та процедурних питань, державних соціальних зобов’язань, а також кваліфіковану психологічну підтримку.

Телефон приймальні Консультаційного центру Південного регіону:

+38 (080) 020 02 02

Час роботи: з 10:00 до 16:00 (з понеділка по п’ятницю).

Адреса:

54000, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 37 (прийом за попереднім записом).

Перейти до вмісту