12 листопада у Миколаєві відкрилося перше регіональне представництво Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими – Консультаційний центр Південного регіону. Тут надаватимуть юридичну, психологічну та іншу допомогу сім‘ям полонених, зниклих безвісти та тим, кого вже повернули додому.
![IMG_1682](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/img_1682-1024x683.jpg)
![IMG_1683](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/img_1683-1024x683.jpg)
![IMG_1686](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/img_1686-1024x683.jpg)
![IMG_1691](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/img_1691-1024x683.jpg)
![IMG_1698](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/img_1698-1024x683.jpg)
![IMG_1699](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/img_1699-1024x683.jpg)
![IMG_1707](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/img_1707-1024x683.jpg)
![IMG_1715](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/img_1715-1024x683.jpg)
![IMG_1717](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/img_1717-1024x683.jpg)
![IMG_1722](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/img_1722-1024x683.jpg)
![IMG_1723](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/img_1723-1024x683.jpg)
Тут працює команда безпосередньо консультантів, а також є представники від Національної гвардії України, МВС, ЗСУ, інших силових відомств та місцевих органів державної влади», – розповів керівник секретаріату робочої групи по зв’язках зі ЗМІ Богдан Охріменко.
Після старту родичам та близьким зазначених категорій військовослужбовців, які перебувають у Миколаївській, Одеській, Херсонській областях, не потрібно буде звертатися за допомогою чи консультаціями до столиці.
В Консультаційному центрі буде можливість отримати консультацію по телефону, а також записатися на особисту зустріч з фахівцями. Зокрема громадяни зможуть отримати інформацію щодо юридичних та процедурних питань, державних соціальних зобов’язань, а також кваліфіковану психологічну підтримку.
Телефон приймальні Консультаційного центру Південного регіону:
+38 (080) 020 02 02
Час роботи: з 10:00 до 16:00 (з понеділка по п’ятницю).
Адреса:
54000, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 37 (прийом за попереднім записом).