Декілька днів тому, під час загоряння одного з готелів в столиці, військовослужбовцями Національної гвардії України було здійснено евакуацію мешканців будівлі, що була охоплена полум ‘ям.
![148](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/148.jpg)
![150](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/150.jpg)
![151](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/151.jpg)
![152](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/152.jpg)
![153](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/153.jpg)
![154](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/154.jpg)
“Я навчався на рятувальника 4 роки, тому маю деякий досвід. Після прибуття на місце події відразу розділилися на 2 групи: перша почала евакуйовувати мешканців готелю, а друга намагалася загасити пожежу. Спочатку діставали людей через вікна, проте коли багаття розгорілося сильніше почали використовувати монтажні драбини”, – розповідає гвардієць Михайло.
Відразу на місце події було викликано співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
“За короткий час нам вдалося евакуювати всіх мешканців готелю. Згодом на виклик прибули хлопці з ДСНС та почали гасити полум’я – будівля до того часу сильно палала і нам, можна сказати, пощастило всіх вивести, бо пожежа почалася з другого поверху” – зазначає гвардієць Богдан.
Варто зазначити, що не зважаючи відсутність екіпіровки гвардійці діяли максимально обережно, що дозволило уникнути травм серед особового складу та евакуйованих.