У Координаційному штабі відбулась зустріч з родинами захисників, які перебувають у ворожому полоні - НГУ

У Координаційному штабі відбулася зустріч із представниками об’єднання родин нацгвардійців, які охороняли Чорнобильську атомну електростанцію й потрапили в полон (в/ч 3041).

З присутніми та тими, хто долучився онлайн, спілкувалися представники Коордштабу, Міністерства внутрішніх справ України, Головного управління Національної гвардії України, Головного слідчого управління Національної поліції України та Департаменту охорони здоров’я МВС.
 
Під час зустрічі родичі полонених військовослужбовців порушили низку питань про перемовини навколо майбутніх обмінів військовополоненими, незадовільний стан здоров’я полонених, яке продовжує погіршуватись у ворожій неволі та роботу з Особистим кабінетом.
 
Представник Коордштабу зауважив, що інформація про місце перебування, стан здоров’я та умови утримання військовополонених надходить з різних джерел. Зокрема, цінну інформацію надають звільнені з полону Захисники про тих, хто ще залишається у ворожій неволі.
 
Якісне наповнення Особистого кабінету дає можливість більш ефективно провадити роботу зі встановленням місця перебування та повернення військовополонених.
 
На окремі запитання родин відповіли спікери уповноважених інституцій. Йшлося про обстеження, лікування та реабілітацію звільнених з полону, відкриття кримінальних впроваджень, правового та соціального захисту родин військовополонених.
 
За матеріалами Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими
Перейти до вмісту