У Хмельницькому родинам загиблих нацгвардійців вручили державні нагороди - НГУ

Командир військової частини Національної гвардії України у Хмельницькому разом  з начальником Хмельницької обласної військової адміністрації вручили державні нагороди родинам Героїв, які поклали своє життя, захищаючи територіальну цілісність країни від російських окупантів.

Військовослужбовці Національної гвардії України були посмертно удостоєні відзнак за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та українському народу.

Указом Президента України від 2 квітня 2022 року  №202 медаллю “За військову службу Україні” нагороджений старший солдат Мартиненко Дмитро Володимирович.

Указом Президента України від 25.03.2022 року №168 медаллю “За військову службу Україні” нагороджений старший сержант Янін Олексій Євгенович.

Відзнаки отримали дружини героїв.

Указом Президента України від 01.08.2022 року №548 орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено солдата строкової служби Кухаря Василя Васильовича

Найбільше горе для батьків – це втрата своєї дитини, для дружини – чоловіка а для дітей – батька. Це невимовний біль, який залишається назавжди. Це велика й гірка втрата і для нас, їхніх побратимів. –зазначив командир частини. – Вони гідно виконали свій військовий обов’язок, обороняючи незалежність та цілісність нашої держави й залишиться прикладом мужності та незламності для молодих. Вони назавжди залишаться з нами в строю. Обіцяємо й далі всіляко підтримувати й допомагати їхнім родинам як данину світлої пам’яті про них”.

Вічна слава Героям!

Перейти до вмісту