У Харкові родинам загиблих нацгвардійців вручили державні нагороди - НГУ

Указами Президента України за самовідданість та вірність військовій присязі, допомогу у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, посмертно нагороджені військовослужбовці Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

Державні нагороди, родинам героїчно полеглих, вручив начальник Східного територіального управління генерал-майор Олег Сахон.

«З перших днів війни частини Східного оперативно-територіального об’єднання виконували й виконують бойові завдання…Маріуполь, Харків, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Бахмут… Скільки їх ще буде не відомо, але ми знаємо напевно, що ніколи й нікому не поступимось рідною землею, бо це наш дім. Сьогодні дуже сумна подія. Мені б дуже хотілось вручити ці нагороди саме тим, кого, на жаль, з нами вже нема. Розумію, що орден, який ви сьогодні отримаєте, ніколи не замінить рідних та близьких, які віддали своє життя за нашу країну. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті та наших серцях! Герої, завдяки яким наші діти, рідні та близькі нам люди, мають шанс на існування. Ви виростили справжніх Героїв, і можете пишатися ними. Я та вся країна дуже вам за це вдячні», – зауважив генерал-майор Олег Сахон.

Назавжди залишаться в нашій пам’яті всі герої, які віддали своє життя за Україну.

Вічна пам’ять та шана загиблим Героям!

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

Перейти до вмісту