![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295598040_346924287609333_4010259892973130744_n.jpg)
Міністр оборони України Олексій Резніков із робочим візитом відвідав Харківщину. Очільник оборонного відомства нагородив військовослужбовців Нацгвардії та інших силових відомств, правоохоронців, представників місцевої влади та волонтерів, які з початку повномасштабного вторгнення росіян на територію України не покинули регіон та працювали на користь та захист держави.
Усіх їх нагородили відзнаками Міністерства оборони України — нагрудним знаком «Знак пошани», медаллю «За сприяння Збройним Силам України» та вогнепальною зброєю.
«Традиційно ми з командою виїхали в ті місця, де люди реально чинять опір російській збройній агресії. І сьогодні я знов з величезною приємністю мав можливість потиснути руки всім тим, хто заслуговує на нагороди. Це були лікарі, медсестри, військовослужбовці ЗСУ, гвардійці, поліцейські, волонтери, які допомагають всьому сектору оборони бути успішними в цій війні. Самовіддана праця та єдність — це запорука нашої майбутньої перемоги», — зауважив Міністр оборони.
![295552357_346924414275987_5078293066602052380_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295552357_346924414275987_5078293066602052380_n.jpg)
![295603320_346924600942635_4384812435642449344_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295603320_346924600942635_4384812435642449344_n.jpg)
![295659679_346924394275989_8575349077433863714_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295659679_346924394275989_8575349077433863714_n.jpg)
![295692854_346924270942668_4349137443506792039_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295692854_346924270942668_4349137443506792039_n.jpg)
![295696223_346924507609311_6594649021426986496_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295696223_346924507609311_6594649021426986496_n.jpg)
![295709034_346924380942657_6843778397397182919_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295709034_346924380942657_6843778397397182919_n.jpg)
![295746496_346924610942634_4583465697629492231_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295746496_346924610942634_4583465697629492231_n.jpg)
![295790776_346924170942678_8666674868812740731_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295790776_346924170942678_8666674868812740731_n.jpg)
![295798972_346924480942647_2858272346811489336_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295798972_346924480942647_2858272346811489336_n.jpg)
![295799420_346924497609312_7131277671172983290_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295799420_346924497609312_7131277671172983290_n.jpg)
![295838480_346924184276010_7079078245430797811_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295838480_346924184276010_7079078245430797811_n.jpg)
![295842783_346924290942666_4234909114757785077_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/295842783_346924290942666_4234909114757785077_n.jpg)