У Дніпрі та Кривому Розі відбулась зустріч із родинами військовополонених - НГУ

За участю Уповноваженої з питань забезпечення прав захисників України Альони Вербицької, Уповноваженої з питань зниклих безвісти за особливих обставин Дніпропетровської області Алли Макух, представників Міжнародного комітету Червоного Хреста, представника від Центрально оперативно-територіально об‘єднання Національної гвардії України та Національної поліції була проведена зустріч із родинами військовослужбовців, які перебувають у ворожому полоні, або ж зникли безвісти під час бойових дій.

Кожен представник акцентував увагу на тому, що жоден захисник, який потрапив в полон, або безвісти зниклий, не забутий, і держава робить все можливе аби їх якнайскоріше звільнити.

«У кожній військовій частині Національної гвардії України Центрального ОТО створені спеціальні довідкові служби, які працюють цілодобово. Ви маєте змогу отримати актуальну достовірну інформацію, якщо військовослужбовець довгий час не виходить на зв’язок. Ми боремось за повернення кожного полоненого», – розповів полковник Вадим Макаренков.

Всі захисники України будуть повернуті додому! Національна гвардія України забезпечує медичну та психологічну реабілітацію поранених військовослужбовців, психологічну реадаптацію звільнених з полону, надає їм можливість повернутися у стрій.

Група інформації та комунікації Центрального ТУ

Перейти до вмісту