У Чернівцях та Івано-Франківську родинам загиблих нацгвардійців вручили державні нагороди - НГУ

Наприкінці кожного місяця мешканці Івано-Франківська збираються в меморіальному сквері, щоб вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність нашої країни. Цього разу, серед усіх імен, також прозвучало ім’я гвардійця Степана Візінського.

З перших днів повномасштабного вторгнення Степан без вагань вступив до війська, щоб захищати своїх рідних і близьких. Він був наймолодшим із п’яти братів. Наприкінці січня 2023 року, під час виконання бойового завдання, Степан Візінський загинув від артилерійського обстрілу.

За власну мужність і самовідданість, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та зразкове виконання свого військового обов’язку Степан Візінський був нагороджений орденом “За мужність” III ступеня посмертно.

Мати Марія Візінська та двоюрідна сестра Віта отримали нагороду від командира 50-го полку імені полковника Семена Височана, полковника Вадима Ліневського.

У Чернівецькій обласній військовій адміністрації матері солдатів Андрія Дмитрюка та Максима Сагайдака отримали ордени «За мужність» III ступеня. Їх сини загинули під час виконання бойових завдань.  

«Дякую за те, що ви виховали справжніх патріотів, мужніх воїнів. Нехай ці ордени будуть для вас нагадуванням про велике серце ваших дітей, їхню відвагу і любов до України. Герої безсмертні, пам’ять про них житиме в поколіннях!» – звернувся до них командир чернівецького підрозділу Нацгвардії України.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту