У битві за Бахмут нацгвардійці збили радянський надзвуковий фронтовий бомбардувальник Су-24 - НГУ

Розрахунки ПЗРК 3 бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Спартан» зменшують авіапарк окупантів. Бійцями бригади було знищено радянський надзвуковий фронтовий бомбардувальник Су-24.

Ввечері 13 лютого під час бойового чергування вогнева група зенітного ракетно-артилерійського дивізіону з відстані двох кілометрів вразила літак однією ракетою.

«13 лютого о 18:03 вечора в районі Бахмута нацгвардійці «відпрацювали» ворожий літак Су-24, який завдавав ударів по українських позиціях і населених пунктах. В результаті бойової роботи розрахунку з ПЗРК «Перун» ворожий літак було знешкоджено. Хлопці вразили ціль з першого пострілу. Бомбардувальник загорівся і далі почав знижуватися за лінією перетину, доля пілотів невідома», – зазначив командир дивізіону Партизан.

Знешкодив російську «сушку» гвардієць строкової служби старший солдат Фізрук, який на початку війни 6 березня збив перший ворожий літак на Харківщині.

Варто зауважити, що за неповний місяць підрозділом ПЗРК бригади “Спартан” було збито п’ять повітряних цілей в районі Бахмуту. Проте зазнаючи численних втрат, ворог не припиняє наступальних дій на Бахмутському напрямку.

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, з 24 лютого 2022 по 14 лютого 2023 року російські окупаційні війська втратили у війні проти України 298 літаків.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ НГУ

Перейти до вмісту