Творчий колектив академічного Ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України завітав із концертною програмою до Житомира - НГУ

У межах мистецької програми було презентовано авторські пісні та танцювальні номери. На концерті звучали українські патріотичні пісні: легендарні мелодії відомих композиторів і сучасні твори, які стали хітами.

Щирі емоції, гучні оплески щоразу свідчили про те, що артистам вдалося досягнути мети своєї поїздки – підняти бойовий дух військовослужбовцям та поділитися позитивним настроєм.

 

«З піснею завжди йшли в бій солдати. Вона мотивує, додає сили духу й позитивного настрою. Особливо, українська! Особливо, коли співають її наші талановиті люди! І ми нікому не віддамо свого! Війна обов’язково закінчиться! І будуть пісні про Перемогу, буде ще багато концертів під мирним небом», – підкреслив заступник командира військової частини по роботі з особовим складом.

Гвардійці, які були присутні на імпровізованому концерті, залишилися задоволеними, про що свідчила підтримка співаків у вигляді гарячих оплесків після кожної композиції. Кажуть: кожна пісня надихає на подвиги та перемоги.

«Чудовий виступ. Усім сподобалось. У піснях, які пролунали сьогодні, відчувається справжність та реалізм сьогодення. Кожна пісня викликає щирі переживання та справжню любов до України, свого рідного міста, мови, традицій. Я взагалі полюбляю музику в живому виконанні», – розповідає гвардієць Денис.

Наприкінці виступу нацгвардійці запросили гостей зустрітися знову після великої Перемоги й відсвяткувати здійснення цієї мрії разом.

Перейти до вмісту