«Training to Win»: нетішинські гвардійці відпрацьовують навички стрільби на сучасних імітаційних тренажерах - НГУ

Військовослужбовці нетішинського підрозділу Національної гвардії України відпрацьовують навички стрільби на спеціальних сучасних імітаційних тренажерах.

Така підготовка дозволяє вибудувати ситуацію, що буде наближена до бойових умов і ретельно пропрацювати кожен елемент вправи. Якісні імітаційні тренажери, зокрема їхня система відстеження та звітності, забезпечують точні дані щодо навичок окремого військовослужбовця. Аналіз цих даних дозволяє розробити індивідуальний план підготовки кожному гвардійцю й визначити елементи, що потребують покращення.   

Такі можливості з підвищення ефективності бойової підготовки для гвардійців з’явилися завдяки організації «Волонтерська ініціатива “Training to Win”».

Військовослужбовці Національної гвардії змогли вдосконалити свої навички у роботі з протитанковими ракетними комплексами NLAW, переносними зенітно-ракетними комплексами Stinger, а також з гранатометами РПГ.

Інструктори з громадської організації дбали про те, щоб військові отримали якісну та індивідуальну підготовку, враховуючи їхні актуальні знання та вміння.

«Досвід, який отримали військовослужбовці підрозділів частини за час проведення даних занять, є корисним і важливим. Можливість тренуватися на таких тренажерах дозволила нашим військовим отримати додаткову впевненість у своїх здібностях та підвищити рівень готовності до дій за призначенням», – прокоментував командир нетішинського підрозділу НГУ полковник Костянтин Кабанов.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту