Сила в кооперації: Очільники кінологічних служб силових структур блоку МВС відвідали Навчальний центр Нацгвардії - НГУ

З метою вдосконалення підготовки кінологів та впровадження єдиних стандартів навчання чотирилапих напарників Національної гвардії, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та прикордонників у Навчальному центрі була проведена зустріч з очільниками кінологічних служб блоку МВС.

В умовах російсько-української війни, перед захисниками виникла потреба у вдосконаленні спільної  методики роботи та навчання кінологічних двійок сектору безпеки МВС.

Так під час  брифінгу, особлива увага була націлена на вдосконаленні підходів взаємосумісності та кооперації в умовах виконання службових та бойових завдань.

Також колеги із ДСНС та ДПСУ ознайомилися із штатною структурою циклової комісії кінологічних дисциплін, матеріально-технічною базою та оцінили якість підготовки кінологів за час роботи курсантів на випускних іспитах.

«Одне із пріоритетних завдань – налагодження чіткого механізму обміну досвіду між кінологами, покращення координації дій між нашими структурами та створення єдиного професійного «кулаку» у протидії всім викликам, які постануть під час виконання завдань, як на лінії зіткнення, так і в інших містах України», – наголосив полковник Тарас Борита.

Колеги високо оцінили роботу інструкторсько-викладацького складу і курсантів під час здачі Державної кваліфікаційної атестації, що включала в себе: здачу теоретичної та практичної частини – загального курсу дресирування, слідової роботи, навиків захисту, а також пошуку небезпечних речовин у багажі, вантажі та транспортних засобах.

За високу успішність, чотирилапі напарники були заохочені збалансованими раціонами Royal Canin від представників компанії.

Впевненні, що тільки спільними зусиллями ми здобудемо перемогу!        

Перейти до вмісту