Сила в кооперації: Очільники кінологічних служб силових структур блоку МВС відвідали Навчальний центр Нацгвардії - НГУ

З метою вдосконалення підготовки кінологів та впровадження єдиних стандартів навчання чотирилапих напарників Національної гвардії, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та прикордонників у Навчальному центрі була проведена зустріч з очільниками кінологічних служб блоку МВС.

В умовах російсько-української війни, перед захисниками виникла потреба у вдосконаленні спільної  методики роботи та навчання кінологічних двійок сектору безпеки МВС.

Так під час  брифінгу, особлива увага була націлена на вдосконаленні підходів взаємосумісності та кооперації в умовах виконання службових та бойових завдань.

Також колеги із ДСНС та ДПСУ ознайомилися із штатною структурою циклової комісії кінологічних дисциплін, матеріально-технічною базою та оцінили якість підготовки кінологів за час роботи курсантів на випускних іспитах.

«Одне із пріоритетних завдань – налагодження чіткого механізму обміну досвіду між кінологами, покращення координації дій між нашими структурами та створення єдиного професійного «кулаку» у протидії всім викликам, які постануть під час виконання завдань, як на лінії зіткнення, так і в інших містах України», – наголосив полковник Тарас Борита.

Колеги високо оцінили роботу інструкторсько-викладацького складу і курсантів під час здачі Державної кваліфікаційної атестації, що включала в себе: здачу теоретичної та практичної частини – загального курсу дресирування, слідової роботи, навиків захисту, а також пошуку небезпечних речовин у багажі, вантажі та транспортних засобах.

За високу успішність, чотирилапі напарники були заохочені збалансованими раціонами Royal Canin від представників компанії.

Впевненні, що тільки спільними зусиллями ми здобудемо перемогу!        

Від admin

Перейти до вмісту