Сумські снайпери-гвардійці тренуються працювати на дальні дистанції - НГУ

Гвардійці з відділення снайперів військової частини 3051 Національної гвардії України продовжують удосконалюватися у стрільбі зі снайперської гвинтівки UAR-10. Нині працювали на далекі відстані.

Снайпери часто стикаються з потребою швидко адаптуватися до умов, що змінюються. Зокрема, вітер, умова яка значно впливає на траєкторію польоту кулі. Під час тренувань вони навчаються читати вітер, оцінювати його швидкість і напрямок, щоб правильно виправляти кут стрільби. Це вимагає від них високої концентрації й миттєвої реакції.

«Крім вітру впливають також інші фактори, такі як висока температура. Вона впливає на поведінку кулі в повітрі. Снайпери використовують свої знання з балістики та власний досвід, щоб коригувати влучання в реальному часі. Вони можуть вносити корективи до кута підйому або бокового зміщення для досягнення точного влучання в ціль» говорить гвардієць Роман.

Такі тренування розвивають не лише технічні вміння снайпера, а і його вміння швидко аналізувати ситуацію та приймати відповідні рішення. Вони навчаються довіряти своїм оцінкам і вмінням, що є важливими як у тренувальних, так і у бойових умовах.

Відділення інформації та комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту