Сумські гвардійці вчилися штурмувати ворожі позиції вночі - НГУ

Підрозділи військової частини 3051 НГУ продовжують інтенсивний вишкіл з бойової підготовки. Тренуються бійці не лише вдень, а й вночі. Таким чином моделюючи різноманітні сценарії власних дій у світлу та темну пору доби.

Нічні заняття зі штурмом окопів. Саме цей сценарій відпрацьовували бійці частини. Для занять задіяли бронетехніку, яка доставляла бійців до ворожих позицій.

«Спочатку було здійснено дорозвідку ворожих позицій за допомогою БпЛА, потім ми на бронетехніці наблизилися до позицій ворога, спішилися, і бойовим порядком наблизилися до ворога. Працювали із приладами нічного бачення, які стали нашими очима в цьому штурмі», – розповідає боєць Денис.

Увесь час роботу штурмовиків корегували аеророзвідники. Окрім попередньої дорозвідки вони керували діями бійців, повідомляли про переміщення та дії ворога.

«Наше завдання при штурмі ворожих позицій було знищити живу силу ворога та без втрат повернутися до місця десантування. Після успішного штурму ми організовано повернулися до місця висадки, де на нас вже чекала наша «броня», яка повернула нас до власних підрозділів», – розповідає боєць Володимир.

Загалом, кажуть бійці, успішність будь-якої операції передусім залежить від злагодженої роботи усіх задіяних сил та засобів. За будь-якого сценарію, навіть самого непередбачуваного, особливо в нічний час доби, командна робота та бойовий вишкіл – на першому місці на полі бою.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту