Сумські гвардійці провели тактичні навчання з бойовою стрільбою - НГУ

Бійці військової частини 3051 продовжують підвищувати власну майстерність та поліпшувати практичні навички. Цього разу гвардійці провели тактичні навчання з бойовою стрільбою. Діяли гвардійці частини у складі взводу, здійснюючи штурм ворожих позицій.

«Щоденні тренування, максимальна концентрація на бойовій підготовці, відпрацювання різноманітних елементів в умовах, максимально наближених до реальних. Ми не стоїмо на місці, постійно вчимося та вдосконалюємо свої навички», – говорить гвардієць Віталій.

Ключова роль в цих тактичних навчаннях була відведена роботі командирів взводів та відділень. На їх плечах – взаємодія та злагодженість дій їх підрозділу. Відтак на перший план вийшла саме командна робота.

«Близько місяця ми тренувалися, а в сьогоднішніх тактичних навчаннях мали реалізувати все те, чому вчилися. Ми виконували стрільбу з різних видів озброєння. Роботу піхоти підтримували бронетранспортери, автоматичні гранатомети, кулемети. Залучили під час бойових стрільб і ручні протитанкові кулемети, знайшлася робота й для снайперів», – резюмує командир взводу Дмитро. 

Максимально реалістичний сценарій навчань з бойовою стрільбою підтвердив – постійні тренування, командна робота, майстерність та впевненість у своїх діях – ключові фактори успішної операції. Саме їх бійці військової частини продовжують відшліфовувати на полігонах та бойових злагодженнях.

Відділення інформації і комунікації Східного ТУ

Перейти до вмісту