Сумські гвардійці пройшли Combat Lifesaver – інтенсивний курс з тактичної медицини - НГУ

Бійці 35 полку Національної гвардії України пройшли інтенсивний вишкіл з курсу тактичної медицини рівня Combat Lifesaver (CLS).

Курси Combat Lifesaver (CLS) є критично важливими для підготовки бійців-рятувальників. Заняття проводили інструктори Міжнародного центру тактичної медицини.

«Основною метою курсів CLS є навчання ефективним методам оцінки стану постраждалих, зупинці кровотеч та інших критичних медичних процедур. Бійці в реальних умовах отримують можливість вдосконалювати свої навички на спеціалізованих тренувальних манекенах під керівництвом досвідчених інструкторів, що робить їх готовими до швидкого та впевненого реагування на будь-які виклики, які можуть виникнути на полі бою», — розповідає інструктор з позивним «Фоксі».

 

«Ці курси є не тільки частиною професійної підготовки, а й ефективним  інструментом для збереження людських життів в умовах військових операцій та інших критичних ситуацій. Ми мусимо вміти діяти швидко та професійно, адже власне життя та життя побратимів – на вагу золота», — говорить гвардієць Валерій.

Відзначимо, що особлива увага в програмі CLS приділяється протоколам MARCH. Ці структуровані підходи до медичного управління дозволяють бійцям-рятувальникам ефективно і організовано реагувати на найскладніші ситуації, забезпечуючи швидку і надійну медичну допомогу.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту