Столичні гвардійці взяли участь в забігу “День 396: Київська десятка Незламності” - НГУ

26 березня, на 396-й день боротьби світла з темрявою, відбувся благодійний забіг – День 396: Київська десятка Незламності. Офлайн у Києві та онлайн по всьому світу, щоб зібрати кошти на пікап для 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ.

«Сьогодні учасники Десятки пробігли свої дистанції для Перемоги. Ми бігли у Києві. Ще рік тому, у цей час, наші Збройні Сили тільки почали контрнаступ на позиції окупантів на Київщині. Саме завдяки їм такі заходи стали можливими у 2023, тому ми біжимо у серці нашої країни, щоб наші воїни отримали пікап для виконання бойових задач у гарячих точках. Нам пощастило, що з нами сьогодні бігли бійці 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ, які повернулися на ротацію. Також до дистанції “Військова п’ятірка” доєдналися військові Національної гвардії України та інших підрозділів оборони України. Це стало великою мотивацією для всіх організаторів та учасників. Надалі ми будемо продовжувати проведення бігових стартів задля підтримки наших захисників», – зазначає організаторка Вікторія Веремієнко.

Біговий старт зібрав понад 1100 бігунів. 869 учасників у офлайн форматі та 250 бігунів, які обрали бігти онлайн. Всього ж забіг об’єднав 21 країну світу. Бігуни подолали дистанції у 10 та 5 км. У рамках заходу відбувся безплатний дитячий забіг на 500 м.

«Дякуємо Run Ukraine за те, що вони роблять дуже добру справу – дають можливість всім охочим громадянам долучитися до волонтерства шляхом участі в чудових спортивних івентах, а також дякуємо організаторам за можливість бути присутніми», – каже Володимир, офіцер 25 бригади імені князя Аскольда.

Група інформації та комунікації військової частини 3030

Перейти до вмісту