Стартував благодійний проєкт #ШеврониГероїв - НГУ
10% з продажу мілітарі-машинок передадуть на потреби українських військових для придбання засобів РЕБ.

Наразі KIDDISVIT випущено колекційну серію машинок TechnoDrive з шевронами бригад Національної гвардії.
В першій колекції 7 моделей з шевронами бригад «Гвардії наступу»: «Буревій», «Спартан», «Рубіж», «Азов», «Хартія», «Червона Калина» та «Кара-Даг».
«Ми багато спілкуємось з військовими, допомагаємо, дружимо і бачимо з яким трепетом вони ставляться до шевронів своїх бригад. Це важливий символ братерства та приналежності до підрозділу. Цим проєктом ми висловлюємо повагу та вдячність всім героям, які захищають Україну. І робимо свій внесок у наближення Перемоги – щоб наші хлопці та дівчата були під захистом та повернулись до рідних. Bіримо, що ці машинки надихатимуть майбутні покоління оберігати свою країну», – Павло Овчинніков, CEO KIDDISVIT.
«Кожна із наших бригад має свою унікальну історію. І те, що їхні шеврони стають впізнаваними в Україні – дуже важливо. Діти вірять у справедливість, мають своїх героїв серед персонажів у мультфільмах, кіно і коміксах. Але зараз багато героїв у реальному житті – наші військові. Ці іграшки також можуть стати доповненням чиєїсь колекції. Так чи інакше, вони допомагатимуть більше розповісти про наших захисників і в межах благодійного проєкту надати їм підтримку у вигляді необхідних засобів», – зазначив прессекретар Нацгвардії Руслан Музичук.
Підтримати благодійний проєкт і придбати машинки з шевронами бригад НГУ можна на сайті TechnoDrive та в найбільших торгових мережах України, продуктових та будівельних супермаркетах, мережах АЗК та інших онлайн та офлайн магазинах.
Перейти до вмісту