Службові собаки Дафні та Шері з бригади «Червона Калина» нагороджені медалями «За віддану службу» - НГУ

Знайомтеся, це Дафні та Шері, спеціально натреновані та віддані своїй справі службові собаки 14 бригади оперативного призначення «Червона Калина», які отримали медаль «За віддану службу» III ступеня.

 

В березні та квітні цього року під час виконання бойових завдань кінологи разом з чотирилапими помічниками допомогли знайти та вилучити зброю, набої та вибухові речовини в Київської області, таким чином забезпечивши безпеку громадян. Під наглядом кінологів, собаки ретельно та професійно виконали задачу на ділянці й були відзначені командуванням Національної гвардії України.

 

«Це — перша нагорода Шері», – каже кінолог бригади Олександр.

 

Саме він разом з Шері під час огляду ділянки місцевості, виявив залишки реактивної системи залпового вогню «Ураган».

 

«Вона дуже активна, намагається себе зараз поставити вище від усіх. Хоча Шері в мене з характером, але викладається більше ніж в її силах», — каже Олександр.

 

Наразі пухнасті вже відпочили та продовжують тренуватися та нести службу під керівництвом кінологічної служби бригади. Нагадаємо, що Національна гвардія України має у своєму складі не тільки професійних та ефективних бійців, а ще й багато кваліфікованих та дуже важливих спеціалістів, що сумлінно працюють заради безпеки населення України.

Перейти до вмісту