Штурм окопів, правильне пересування в групі та зайняття позицій: нацгвардійці вдосконалюють свої навички під час практичних занять - НГУ

Сьогодні, інструкторами Навчального центру були проведені тактичні навчання з курсантами, під час яких вони відпрацювали питання штурму та заняття позицій противника. Деякі з воїнів уже мають бойовий досвід служби у зоні бойових дій, який вони могли використати під час роботи “на посадці”. Заняття були максимально наближені до реальних, адже групи навчаємих працювали як у наступі, так і в обороні.

“Такі практичні заняття дають реальне усвідомлення того, що може чекати нас під час реального бою за той чи інший клаптик землі”, – поділився враженнями один з курсантів.

Також для ускладнення умов штурму були залучені групи воїнів, які мали завдання утримати посадку. І саме під час так званого “навчального зіткнення” була можливість побачити усі помилки, які можна допустити під час штурму.

“Злагодженість, комунікація, своєчасно продубльована команда та виявлення противника є запорукою виживання на полі бою, адже від того, як вони рухатимуться, як будуть використовувати рельєф місцевості, чи того самого окопу залежить успіх виконаного завдання”, – наголосив один з інструкторів старший сержант Тимофій Шилко.

Чим більше поту втратять курсанти під час таких занять, тим менше буде крові на полі бою.

Гартуємо воїнів! Переможемо!

Група інформації і комунікації НЦ НГУ

Перейти до вмісту