Щодо визнання верховним судом рф “Aзову” так званою терористичною організацією - НГУ

Російські ЗМІ розповсюджують інформацію про те, що Верховний суд росії визнав полк «Азов» «терористичною організацією» та заборонив її діяльність у країні.

Через власні наративи та пропаганду у своїх та іноземних ЗМІ, росія прагне зробити «Азов»  так званим «неонацистським полком». Задля цього постійно вигадує та поширює різні жахливі історії про його діяльність, створює кривавий образ його воїнів задля залякування людей у росії та світі, а його знищення є однією із цілей розпочатої війни.

Після жахливої страти українських  військовополонених у н.п. Оленівка, росія шукає нові приводи і виправдання для своїх воєнних злочинів.

Однак ініціатори законів, керувалися створеним у власних ЗМІ образом і навіть не розуміли, що йдеться про окремий загін спецпризначення державної структури, а не про неформальну парамілітарну групу.

Офіційно повідомляємо, що окремий загін спеціального призначення «Азов» входить до складу 12-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України. Це не окремий “полк”, а структурний підрозділ у складі Національної гвардії України – військового формування в підпорядкуванні Міністерства внутрішніх справ, що створене і на законних підставах функціонує у державі і сьогодні продовжує виконувати бойові завдання із захисту України.

Перейти до вмісту