Сапери Національної гвардії забезпечують повернення херсонців до власних домівок (ВІДЕО) - НГУ

Мешканці підтоплених районів на Херсонщині повертаються додому. На превеликий жаль, на людей очікує небезпека у вигляді мін та різних вибухонебезпечних предметів, які намило під час повені, влаштованої ворожими військами.

Інженери зведеного загону розмінування Національної гвардії України вже розпочали пошук вибухонебезпечних предметів, щоб забезпечити можливість безпечного повернення наших громадян у власні домівки. Бійці допомагають місцевим мешканцям розбирати завали, обстежують очищені ділянки на наявність вибухонебезпечних предметів, виявляють та знешкоджують міни.

«Роботу ускладнюють постійні обстріли з боку ворожої артилерії, постійні прильоти БПЛА, які коректують ці обстріли, тобто вони не зважають на те, чи це працюють комунальники, чи це працюють військові, чи медики – вони постійно проводять обстріли. Але не зважаючи на це, роботу проводимо», – командир зведеного загону розмінування Національної гвардії України на псевдо Вест розказав про небезпеку під час проведення робіт з розмінування Херсонщини.

За один день роботи саперів НГУ, 20 червня 2023 року, в житловому секторі гвардійці виявили та знешкодили 16 протитанкових мін ТМ-62М, протипіхотну міну МОН-50, 2 МОН-90 та МОН-200.

Гвардійці беруть активну участь у поверненні до мирного життя на звільнених територіях, забезпечуючи їх розмінування, доставку гуманітарної допомоги, проведення контрдиверсійних заходів, патрулювання і несення служби на блокпостах.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту