Сапери Нацгвардії знешкодили понад 150 вибухонебезпечних предметів на деокупованих територіях - НГУ

Інженерні підрозділи Національної гвардії України продовжують виконання завдань з гуманітарного розмінування територій сільськогосподарського призначення на деокупованих територіях сходу та півдня України.

Про це, в п’ятницю, повідомив заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«Триває розмінування територій сільськогосподарського призначення на деокупованих територіях в Херсонській області. Групи розмінування Національної гвардії протягом тижня обстежили близько 713 гектарів сільськогосподарських земель та знешкодили 63 вибухонебезпечних предмети», – сказав він.

Полковник Микола Уршалович також зазначив, що групи розмінування Нацгвардії працюють і у Харківській, Донецькій, Запорізькій та Миколаївській областях, які за минулий тиждень обстежили близько 7 гектарів територій та 12 кілометрів доріг. Як результат було виявлено та знешкоджено 92 вибухонебезпечних предметів.

Гвардійці беруть активну участь у поверненні до мирного життя на звільнених територіях, забезпечуючи їх розмінування, доставку гуманітарної допомоги, проведення контрдиверсійних заходів, патрулювання і несення служби на блокпостах.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту