Розвідка Нацгвардії виявила понад 600 цілей противника, частину з яких знищили або вивели з ладу - НГУ

Підрозділи розвідки Національної гвардії України виявили понад 600 цілей противника, частину з яких, у взаємодії з іншими складовими сил безпеки та оборони, знищили або вивели з ладу.

Про це, в четвер, повідомив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

«За тиждень розвідники Національної гвардії виявили 645 цілей противника. У взаємодії з іншими складовими сил безпеки та оборони частину з виявлених цілей було знищено або виведено з ладу», – сказав він.

За словами полковника Миколи Уршаловича підрозділи оперативного призначення Національної гвардії України минулого тижня активно нищили російських окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал вздовж всієї лінії зіткнення.

«Підтверджено знешкодження 280 окупантів, з яких 114 – назавжди, одного військовослужбовця рф взяли в полон. Знищено два танки, бойову машину піхоти, 4 міномети, 15 одиниць автомобільної техніки, два МТЛБ, артилерійську систему, 50 укриттів для особового складу, 8 польових сховищ з боєприпасами, антену комплексу РЕБ та два опорних пункти», – повідомив він.

Полковник Микола Уршалович також зазначив, що підрозділи спеціального призначення Національної гвардії на Харківському та Мелітопольському напрямках завдали втрат окупантам у живій силі – 35 військовослужбовців, з них 18 – назавжди, в озброєнні та військовій техніці знищили міномет з розрахунком, 4 одиниці автомобільної техніки, польове сховище з боєкомплектом та пошкодили дві одиниці автомобільної техніки.

На Лиманському, Донецькому, Херсонському та Мелітопольському напрямках групи аеророзвідки 27 Печерської бригади виявили й знищили артилерійську систему, вантажівку та 3 одиниці легкої автомобільної техніки ворога.

Микола Уршалович додав, що за минулий тиждень по позиціях НГУ ворог наніс 39 авіаційних ударів, 174 удари дронами-камікадзе, завдав 2127 обстрілів із танків, ствольної, реактивної артилерії, здійснив 23 спроби проведення штурмових дій.

Військовослужбовці Національної гвардії України беруть участь у відсічі збройної агресії окупаційних військ рф на всіх рубежах і напрямках, де ведуться бойові дії.

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту