Родині загиблого воїна Нацгвардії вручили орден «За мужність» (посмертно) - НГУ

Заступник командира 11 бригади ім. М. Грушевського Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ по роботі з особовим складом спільно з Біляївським міським головою вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) родині загиблого гвардійця Дмитра Яровенка.

«Дмитро був справжнім героєм, відданим своїй країні та своїм побратимам. Його мужність, відвага та самопожертва завжди будуть для нас прикладом. Він виконав свій обов’язок з честю, і ми завжди будемо пам’ятати його як відважного захисника нашої Батьківщини. Знаю, що ніякі слова не можуть зменшити біль, але хочу, щоб Ви знали: пам’ять про нього завжди житиме в наших серцях», – зазначив полковник Ігор Лєдєнцов.

Відповідно до Указу Президента України від 30.12.2023 №144 та від 29.01.2024 №870 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі нагороджено солдата Яровенка Дмитра Вікторовича орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту