Родині загиблого гвардійця вручили державну нагороду - НГУ

У Луцьку родині полеглого військовослужбовця Національної гвардії України вручили його державну нагороду.

Старший лейтенант Андрій Ніколайчук вступив до лав Національної гвардії у 2015 році. Він проходив службу в бригаді «Азов» на посаді командира взводу. За час служби офіцер був нагороджений відзнакою «Козацький хрест» та медаллю «За звитягу та вірність».

З початку повномасштабного вторгнення Андрій спільно з побратимами виконував бойові завдання у Маріуполі й самовіддано захищав місто. 12 квітня 2022 року Андрій Ніколайчук разом зі своєю групою вступили в бій із супротивником неподалік річки Кальміус, де отримав смертельні поранення несумісні з життям.

За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, гвардійця нагородили орденом «За мужність III ступеня» (посмертно). Нагороду передали синам героя Матвію та Захарію.

Нагороду вручали голова Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко та офіцери волинського підрозділу Нацгвардії, котрі висловили глибокі співчуття родині полеглого захисника й подякували за патріотизм, мужність і жертовність героя.

«Від імені командування Національної гвардії України прийміть наші щирі співчуття. Вдячні Вам, пані Людмила, що ви знайшли в собі сили у такий тяжкий період вашого життя прийти родиною на зустріч. Матвій, Захарій, Ваш тато герой, і як би не було тяжко пам’ятайте – він поруч з Вами й з небес оберігає від всього лихого, наче янгол охоронець. Ми помстимося за кожного нашого побратима. Герої не вмирають», – звернувся до родини загиблого нацгвардійця начальник штабу волинського підрозділу Нацгвардії майор Денис Штанько.

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту