Робота інструктора з позивним Тамада із підготовки цивільного населення - НГУ

«Головною метою проведення наших занять – є вивчення азів: ведення бою у місті,  топографії,  надання першої домедичної допомоги, та медицини в цілому. За одне заняття я намагаюся максимально доводити інформацію, як теоретично, так і практично. В основному ми працюємо за алгоритмом «Почув – запам’ятав – зробив» та ділимося на групи і напрямки», – зауважив інструктор з тактичної підготовки Сергій з позивним Тамада.

 

Основна мета тренувань – це згуртувати  колектив, щоб вони діяли, як один цілий організм. Всі учасники заняття повинні розуміти, якщо на даний момент їхні дії будуть злагоджені, то під час бойових дій всі відточені навички стануть їм у нагоді.

 

«Мені подобається робота інструкторів на різних напрямках. Якщо це тактика, то це все повинно проходити настільки злагоджено, щоб кожен відчував свого побратима. Якщо це заняття з медицини, то це дуже витончена та кропітка робота. Обсяг інформації дуже великий, але ми з іншими товаришами максимально поглиблюємося в інформацію, яку ми отримуємо. Також практична річ топографія. Саме розуміння на місцевості та робота з картами це дуже цікаво. Ідеально прораховані координати – ти у цілі!», – прокоментувала заняття Оксана.

Перейти до вмісту