Рідним загиблих гвардійців вручили державні нагороди - НГУ

З перших днів великої війни бійці Національної гвардії України відчайдушно захищають рідну землю на найгарячіших ділянках фронту. Гвардійці стримують ворожі наступи, звільняють окуповані міста та села і захищають українських громадян, демонструючи мужність і самопожертву.

Нещодавно у Львові родичам загиблих гвардійців передали їхні державні нагороди.

Солдат Владислав Загорулько служив у 2 Галицькій бригаді Національної гвардії України. Гвардієць був помічником гранатометника у підрозділі. В березні 2023 року, виконуючи бойове завдання на східному напрямку Владислав потрапив під артилерійський і мінометний обстріл, внаслідок якого отримав смертельні поранення. Орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) отримав батько гвардійця Олег Петрович.

Назарій Королишин – старший солдат 2 Галицької бригади НГУ. Хлопець воював на східному напрямку де в березні 2023 року, несучи службу на спостережному посту в районі населеного пункту Новокалинове Донецької області Назарій загинув внаслідок артилерійського обстрілу. Орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) отримала мати гвардійця Оксана Ярославівна.  

Солдат Мар’ян Пивовар також служив у 2 Галицькій бригаді Національної гвардії України. У квітні 2023 року, виконуючи бойове завдання біля населеного пункту Новокалинове, хлопець загинув внаслідок артилерійського обстрілу. Орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) отримала сестра гвардійця Василина.

Нагороди загиблих героїв вручали начальник Західного територіального управління НГУ бригадний генерал Олександр Буравков і командир 2 Галицької бригади полковник Євгеній Василенко.

Також у Чернівцях відбулася церемонія нагородження сім’ї загиблого бійця бригади «Червона Калина» сержанта Манкевича Олега, який загинув у лютому 2023 року під час боїв за Бахмут на Донеччині.

Командування чернівецької військової частини спільно з очільником ОВА вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) дружині гвардійця Надії та його доньці Єлизаветі.

Перейти до вмісту