Реабілітація на воді : гвардієць – чемпіон України з веслування проводить тренування на човнах для бійців (ВІДЕО) - НГУ

38 – річний Віктор Гуцалюк чемпіон України з веслування на байдарках та каное з початком повномасштабного вторгнення росії доєднався до лав Національної гвардії України.

Чоловік пригадує, як в 11 років прийшов на заняття до клубу. Відтоді «велика» вода стала для чоловіка сенсом життя. Згодом спортсмен почав тренувати інших, і виховав не одне покоління чемпіонів. Коли почалася повномасштабна війна, чоловік пішов захищати Батьківщину. Після року служби мобілізований запропонував проводити реабілітацію на воді з бійцями,  які повернулися з бойових дій.

Спортсмен вважає, що веслування – це корисний спорт, а ще й реабілітація, яка допомагає відволіктися, відновитися та зарядитися позитивом. Спочатку тренер вчить, як правильно працювати з веслом. Далі гвардійські веслувальники сідають в каное та виходять на воду разом із професійними спортсменами.

«Я бачив захисників, які повертаються з війни, які пробули там немалий час, які психологічно і морально виснажені, тож виникла ідея проводити реабілітацією на воді. Сьогодні було перше заняття. Настрій у хлопців змінився дуже сильно Вони побачили воду, човни. Показав їм як правильно працювати на них. Вони вийшли на воду. У них не було досвіду, але гвардійці дуже швидко опанували техніку веслування. На обличчях у бійців було видно, що вони трохи відпочили», – розповідає мобілізований – чемпіон України з веслування на байдарках та каное.

Про емоції та враження від першої прогулянки на воді у відеоматеріалі.

Перейти до вмісту