Разом до перемоги: запорізькі гвардійці отримали техніку від небайдужих громадян міста - НГУ

Гвардійці військової частини 3033 отримали від небайдужих громадян міста Запоріжжя чергову допомогу, направлену на підвищення якості виконання завдань і наближення перемоги.

В черговий раз, пан Костянтин Денисенко, передав військовим мікроавтобуси Volkswagen T4, пікап підвищеної прохідності, тепловізори, а також квадрокоптери.

«Ми дуже вдячні за постійну підтримку та допомогу, адже всі ці засоби найближчим часом будуть застосовуватись на передньому краї оборони нашої області та забезпечать гвардійцям мобільність і якісне ведення розвідки», – прокоментував представник автомобільної служби на псевдо Кардан.

Також небайдужі запоріжці – пан Владислав Мартиненко та пан Микола Катан, виготовили та передали на потреби гвардійців всюдихід типу «Багі». Цей транспортний засіб є універсальним – він має доволі легку масу, потужний та надійний двигун, гарну прохідність по перетнутій місцевості, і може застосовуватись для виконання різноманітних завдань, таких як проведення рейдів у тил ворога, ведення розвідки, доставляння боєприпасів, евакуації поранених та багато іншого.

Командир бригади полковник Андрій Бєляєв на знак пошани вручив подяки та нагороди шановним громадянам, що надали допомогу та зокрема зазначив:

«Дякуючи всім небайдужим запоріжцям наша гвардія стає більш мобільною та потужнішою, і впевнено крокує до перемоги. Запоріжці ви неймовірні! Разом переможемо! Слава Україні!»

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

 

Перейти до вмісту