НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Національної гвардії України! Шановні захисники України!

В Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю від загарбницьких посягань: і в часи козаччини, і під час війн минулого століття. І тепер, під час бойових дій на сході нашої держави, українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків. Тисячі чоловіків та жінок мобілізувались для протистояння ворожій та збройній агресії.

Сьогодні свято захисників і захисниць України ми відзначаємо у більш широкому розумінні, ніж у попередні роки. Адже захисниками України є не лише військовослужбовці, а й усі громадяни, які незалежно від статі своєю сумлінною професійною діяльністю, стійкою громадянською позицією забезпечують економічний, гуманітарний, освітній розвиток держави, здоров’я та добробут громадян. Цим самим ми згадуємо і волонтерів, серед яких чимало українців не лише поряд, а й закордоном.

Ми пам’ятаємо та цінуємо подвиг кожного, хто віддав своє життя у боротьбі за суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість України, хто загинув, рятуючи життя та забезпечуючи правопорядок.

Вдячний усім захисникам і захисницям, які проявляють відвагу, сумлінність та хоробрість у всіх сферах діяльності, які є зразком самовідданості та патріотизму.

Від щирого серця бажаю усім, хто стоїть на захисті української державності та незалежності, здоров’я, мужності, незламної стійкості, віри в себе, життєвих сил та перемог!

Слава Україні! Слава захисникам та захисницям України!

З повагою

командувач

Національної гвардії України

генерал-полковник Микола БАЛАН