Головний сержант Національної гвардії України Дмитро Тимощук відвідав бойові позиції військовослужбовців Нацгвардії на Бахмутському напрямку Донецької області де тривають напружені бої. Він підтримав морально-бойовий дух нацгвардійців та дізнався про наявні потреби у військовослужбовців Нацгвардії.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/t-17-1024x683.jpg)
«Ця пряма комунікація з нашими героями на передовій є надзвичайно важливою, оскільки вона дає можливість краще зрозуміти реальні виклики, з якими стикаються наші військові» – сказав він.
Гвардійці беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх рубежах і напрямих, де ведуться бойові дії по захисту України з відсічі збройної агресії. Воїни гвардійці мужньо та професійно обороняють Україну. Ворог буде розбитий.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/t-30-1024x683.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/t-14-1024x683.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/t-5-1024x683.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/t-23-1024x683.jpg)
Попередній
Наступна
Пресслужба НГУ