Про роботу медиків у військах: Студенти медичних коледжів поспілкувались з представниками Нацгвардії - НГУ

Будь-яка війна — це щоденне змагання зі смертю. Успіх українських захисників залежить не тільки від їхнього бойового вишколу та досвіду, а й від кваліфікованої медичної допомоги. Вміння надати самодопомогу — це база, а наявність серед команди медичних спеціалістів — те, завдяки чому військові можуть якнайдовше давати відсіч окупантам.

Саме про умови роботи та характер завдань, що стоять перед військовими медиками, розмовляли студенти медичних коледжів Запорізької області з лікарем (епідеміологом) військової частини 3033 Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України капітаном Вікторією Ушаковою.

«У військах ми працюємо з урахуванням досвіду, отриманого під час співробітництва з Європейськими країнами, вже маємо й власний, тому буде чому повчитися. Ви всі тут молоді завзяті, патріоти своєї держави. Я так думаю, що після закінчення коледжу кожен з вас хочете працювати за спеціальністю та бути корисним суспільству. Тому,  запрошую вас в медичний колектив в лавах Національної гвардії України. Ми повинні вистояти у цій війні, навчатися та навчати інших, рятувати життя та повертати здоров’я й своєю роботою наближати нашу Перемогу», – зауважила Вікторія Василівна.

Також, представники військової частини відповіли на ряд питань, які задавали студенти стосовно соціального забезпечення військових та умов проходження служби.

Наостанок, гвардійці побажали молоді успішно скласти іспити та отримати дипломи й обов’язково знайти себе в нашій чудовій українській медицині.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту