Президент Фінляндії Александр Стубб відвідав зруйнований росіянами аеропорт «Антонов» у Гостомелі (ВІДЕО) - НГУ

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Північного Київського територіального управління полковник Артем Ілюхін та військовослужбовці Бригади швидкого реагування «Рубіж» показали очільнику Фінляндії місця найзапекліших боїв за летовище та знаменитий транспортний літак «Мрія», який знищили окупанти.

Бійці бригади розповіли міжнародній делегації про перші години повномасштабного російського вторгнення та героїчну оборону міжнародного аеропорту «Антонов», що завершилася для росіян ганебною поразкою та стала символом опору українців.

«Від воїнів Північного Київського територіального управління та безпосередньо бригади «Рубіж» хочеться передати цей символічний подарунок. Це один із видів боєприпасів, яким безпосередньо знищувався противник на сході України. Тут зображений захисник Києва і символ нашого Північного Київського територіального управління – Архангел Михаїл. А вашому колезі хочу вручити шеврон на пам’ять, із цим шевроном зараз, на жаль, гинуть люди. Цей шеврон политий кров’ю. Цей шеврон треба звичайно заслужити, але ви заслужили тим, що нас підтримуєте. Тому що ви так само стикнулися у 1939 році з агресією радянської імперії. І ви розумієте, що може відбуватися далі. Ми вдячні народу Фінляндії за надійну підтримку, стійку та безпрецедентну проукраїнську позицію», – звертаючись до президента Фінляндії та представників делегації наголосив полковник Артем Ілюхін.

Завдяки таким візитам світ має нагоду бачити наслідки та руйнування, які приносить розпочата росією війна та вкотре переконатися, що Україна сьогодні захищає від російської агресії увесь цивілізований світ.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ та група інформації та комунікації військової частини 3018

Перейти до вмісту