Прем’єр Великої Британії на власні очі побачив наслідки терористичного удару росії по багатоповерхівці Києва, – Ігор Клименко - НГУ

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час свого візиту до України на власні очі побачив наслідки терористичного удару росії по багатоповерхівці Києва. Про це Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив у своєму Telegram-каналі

У цьому будинку, пише очільник МВС, проживало понад 700 людей. Внаслідок ракетного удару окупантів четверо осіб загинули, 50 постраждали, сотні залишилися без житла.

“Разом із Ріші Сунаком та заступником керівника Офісу Президента України Олексієм Кулебою подякували рятувальникам ДСНС, які першими приїхали на місце події та діставали постраждалих з-під завалів. Також поспілкувались із жителями, які втратили оселі та транспорт, але не втрачають впевненості у перемозі України”, – зазначив Ігор Клименко. 

Міністр підкреслив, що Велика Британія є нашим надійним і потужним партнером, другом і “підписаний сьогодні двосторонній безпековий договір – результат масштабних зусиль Президента України та Офісу Глави держави”. 

“Це історичний крок на шляху отримання безпекових гарантій для України”, – підсумував Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Департамент комунікації МВС України

Перейти до вмісту