Наші військовослужбовці постійно виїжджають на ротації на передову, аби боронити нашу Батьківщину від ворожого окупанта.
З початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні до підрозділів Північного об’єднання прибуло багато людей, які готові захищати країну в лавах Національної гвардії, готові давати гідну відсіч рашистам разом з побратимами зі Збройних сил України, Державної прикордонної служби, Служби безпеки, Національної поліції, підрозділів спеціального призначення Головного управління розвідки, а також інших підрозділів та структур. Тому наразі є необхідність у таких необхідних речах, як епірування та спорядження для наших військовослужбовців.
![0.](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/0..jpg)
![1.](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/1..jpg)
![2.](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/2..jpg)
![3.](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/3..jpg)
![4.](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/4..jpg)
![5.](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/5..jpg)
![6.](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/6..jpg)
![7.](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/7..jpg)
![8.](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/8..jpg)
Ще від 2014 року з різних куточків світу до нас постійно приїжджають наші друзі – волонтери, які привозять для наших захисників такі важливі та вкрай необхідні речі.
Цього разу представники посольства України в Румунії передали для наших хлопців та дівчат 500 бронежилетів та бронепластин 4 класу захисту, відлитих за прогресивною технологією з використанням найсучаснішого обладнання, а також 500 балістичних шоломів.
Ми щиро дякуємо вам! Ви наші «ангели добра», які підтримують нас і допомагають разом долати підступного ворога.
Разом ми обов’язково переможемо!
Слава Україні!