Представники посольства України в Румунії передали нацгвардійцям 500 бронежилетів та балістичних шоломів - НГУ

Наші військовослужбовці постійно виїжджають на ротації на передову, аби боронити нашу Батьківщину від ворожого окупанта.

З початку повномасштабного вторгнення і до сьогодні до підрозділів Північного об’єднання прибуло багато людей, які готові захищати країну в лавах Національної гвардії, готові давати гідну відсіч рашистам разом з побратимами зі Збройних сил України, Державної прикордонної служби, Служби безпеки, Національної поліції, підрозділів спеціального призначення Головного управління розвідки, а також інших підрозділів та структур. Тому наразі є необхідність у таких необхідних речах, як епірування та спорядження для наших військовослужбовців.

Ще від 2014 року з різних куточків світу до нас постійно приїжджають наші друзі – волонтери, які привозять для наших захисників такі важливі та вкрай необхідні речі.

Цього разу представники посольства України в Румунії передали для наших хлопців та дівчат 500 бронежилетів та бронепластин 4 класу захисту, відлитих за прогресивною технологією з використанням найсучаснішого обладнання, а також 500 балістичних шоломів.

Ми щиро дякуємо вам! Ви наші «ангели добра», які підтримують нас і допомагають разом долати підступного ворога.

Разом ми обов’язково переможемо!

Слава Україні!

Перейти до вмісту