Ідеєю заходу було поінформувати суспільство про досягнення проєкту та нагадати про велику кількість наших людей, які ще досі залишаються у ворожому полоні. Крім того, розповідалось про прагнення проєкту «Серця Азовсталі» підтримувати тих, хто потребує допомоги, а також зберігати памʼять про полеглих Героїв – захисників та захисниць Маріуполя.

Серед учасників заходу було багато відомих постатей з часу оборони Маріуполя, представників органів державної влади та керівництва сектору безпеки та оборони країни.

Поміж інших учасників, був і гвардієць Михайло Вернигора, що прийняв участь у дискусійній панелі під назвою «Моє майбутнє після служби» – обговорення проблемних питань та викликів в ході адаптації до цивільного життя серед ветеранів.

Також обговорили плани на майбутнє, де головним фокусом стають повернені з полону військові, їх працевлаштування та самореалізація, міжнародне партнерство та інноваційні проєкти. 

Перейти до вмісту
widget will appear here