Представники та командування військової частини 3022 Національної гвардії України провели зустріч членів родин зниклих безвісти військовослужбовців.

Під час зустрічі, виступив командир військової частини полковник Олександр Михайловський, який детально розповів про роботу, що ведеться для надання всебічної допомоги сім’ям гвардійців у напрямку пошуку зниклих безвісти військовослужбовців.

Ми не залишаємо жодну родину наодинці з бідою. Наша мета – підтримати вас, допомогти розв’язати усі проблемні питання, забезпечити належну комунікацію з державними структурами та зробити все можливе для встановлення долі кожного нашого захисника», — наголосив командир 2-го Шосткинського полку полковник Олександр Михайловський.

У ході зустрічі обговорили питання, які найбільше турбують родини: пошукову роботу, соціальний і правовий захист, а також можливість отримання психологічної допомоги.

Представники частини надали присутнім актуальну інформацію про алгоритми розшуку та механізми взаємодії з державними структурами, що займаються пошуком зниклих військовослужбовців.

Особливу увагу приділили темі інформаційної безпеки. Родинам нагадали, що довіряти слід лише офіційним джерелам, не погоджуватися на сумнівні пропозиції від невідомих осіб, які намагаються нажитися на чужому горі.

Кожен учасник зустрічі отримав вичерпні відповіді на свої питання, обговорили всі нагальні проблеми та визначили шляхи їх вирішення. Усі сторони домовилися підтримувати постійний зв’язок, своєчасно обмінюватися інформацією та продовжувати співпрацю.

Такі зустрічі проводяться по всій Україні. Їх головна мета – підтримати родини, які чекають на повернення своїх рідних, і зробити все можливе, щоб встановити долю кожного зниклого безвісти військовослужбовця.

Відділення комунікації Східного Харківського ТУ НГУ

Перейти до вмісту
widget will appear here