Військовослужбовці Північного об’єднання взяли участь в урочистих заходах у столиці з нагоди десятої річниці з дня створення Національної гвардії України.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-10.jpg)
Разом з представниками Київської міської державної та районних адміністрацій гвардійці вшанували пам’ять загиблих у російсько-українській війні хвилиною мовчання. Урочистості розпочались біля адміністративних будівель столиці з підняття прапорів Національної гвардії України, що замайоріли поруч з державними стягами. Прапор Нацгвардії був виготовлений у місті-герої Харкові та переданий від побратимів зі Східного оперативно-територіального об’єднання.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/11-8.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/10-10.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/7-25.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/13-5.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/20-4.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/21-3.jpg)
Заступник голови Київської міської державної адміністрації – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко привітав захисників зі святом та нагородив їх почесними відзнаками.
«Щиро вітаю вас з 10-ю річницею з дня створення Національної гвардії України. Попри, здавалось би, незначний час з моменту створення, воїни Національної гвардії беруть активну участь у відсічі російської агресії на надскладних ділянках фронту на передовій. Сьогодні для мене честь вручити вам нагороди від міста. Дякую вам за службу, виконання обов’язку та захист України», – сказав Володимир Бондаренко.
Понад 100 військовослужбовців отримали медалі «Честь. Слава. Держава» від Київської міської ради за мужність, патріотизм, високу громадянську позицію, героїзм, бойові заслуги у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/22-2-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/23-2-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/25-2-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/26-2-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/28-2-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/27-2-768x512.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/31-1-768x512.jpg)
«Вітаю усіх присутніх з Днем Національної гвардії України. Нацгвардійці одними з перших стали на захист територіальної цілісності України, як 10 років тому, так і на початку повномасштабного вторгнення. Бажаю усім міцного козацького здоров’я, наснаги у нелегкій роботі та Перемоги. Дякую Київській міській раді за підтримку Національної гвардії України та допомогу у боротьбі з ворогом», – зазначив т.в.о. директора департаменту персоналу Головного управління Національної гвардії України полковник Віталій Шум.
Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ