Прапор Національної гвардії України замайорів біля Київської міської ради (ВІДЕО) - НГУ

Військовослужбовці Північного об’єднання взяли участь в урочистих заходах у столиці з нагоди десятої річниці з дня створення Національної гвардії України.

Разом з представниками Київської міської державної та районних адміністрацій гвардійці вшанували пам’ять загиблих у російсько-українській війні хвилиною мовчання. Урочистості розпочались біля адміністративних будівель столиці з підняття прапорів Національної гвардії України, що замайоріли поруч з державними стягами. Прапор Нацгвардії був виготовлений у місті-герої Харкові та переданий від побратимів зі Східного оперативно-територіального об’єднання.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко привітав захисників зі святом та нагородив їх почесними відзнаками.

«Щиро вітаю вас з 10-ю річницею з дня створення Національної гвардії України. Попри, здавалось би, незначний час з моменту створення, воїни Національної гвардії беруть активну участь у відсічі російської агресії на надскладних ділянках фронту на передовій. Сьогодні для мене честь вручити вам нагороди від міста. Дякую вам за службу, виконання обов’язку та захист України», – сказав Володимир Бондаренко.

Понад 100 військовослужбовців отримали медалі «Честь. Слава. Держава» від Київської міської ради за мужність, патріотизм, високу громадянську позицію, героїзм, бойові заслуги у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

«Вітаю усіх присутніх з Днем Національної гвардії України. Нацгвардійці одними з перших стали на захист територіальної цілісності України, як 10 років тому, так і на початку повномасштабного вторгнення. Бажаю усім міцного козацького здоров’я, наснаги у нелегкій роботі та Перемоги. Дякую Київській міській раді за підтримку Національної гвардії України та допомогу у боротьбі з ворогом», – зазначив т.в.о. директора департаменту персоналу Головного управління Національної гвардії України полковник Віталій Шум.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту