Пожежний взвод 11 бригади ім. М. Грушевського НГУ успішно виконує задачі на Одещині - НГУ

Під час повномасштабної військової агресії рф в Україні гвардійці 11 бригади імені Михайла Грушевського Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України успішно виконують бойові та службові завдання як на лінії фронту, так і в тилу.

Наші військові нищать ворога на передовій, забезпечують правопорядок під час дії воєнного стану на Одещині, а також беруть участь у ліквідації пожеж.

Пожежний взвод військової частини 3012 НГУ бере активну участь у гасінні пожеж на території Одеси та Одеської області. Гвардійці оперативно виїжджають на місця займань, у тому числі – тих, які утворилися внаслідок ракетних та дронових влучань окупантів, сміливо рятуючи життя людей.

Завдяки сучасному обладнанню, професіоналізму та необхідним знанням, військовослужбовці 11 бригади ім. М. Грушевського НГУ демонструють високі результати роботи, активно допомагають підрозділам ДСНС боротися із пожежами різного ступеня важкості.

Також, пожежний взвод виконує й інші задачі під час виникнення надзвичайних ситуацій, зокрема, взимку військові оперативно доставляли воду до одного з підприємств об’єктів критичної інфраструктури, яке не могло працювати через замерзання водопровідних труб.

Загалом, цього року гвардійцями пожежного взводу було здійснено 23 виїзди, 11 із яких – у червні.

Спекотна літня погода та необережність людей регулярно призводять до виникнення пожеж як у будівлях, так і на відкритих територіях, природних екосистемах. Ми закликаємо громадян бути пильними та обережними під час користування сірниками та запальничками, розпалювання вогнищ та паління.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту