Повертаємося зі східного фронту: тут кожен військовослужбовець та поліцейський має високу мотивацію і вже проявив героїзм – Ігор Клименко - НГУ

“У цей тривожний вечір повертаємося зі східного фронту. Сьогодні відпрацювали день на Харківщині та Донеччині в наших підрозділах, які беруть безпосередню участь у бойових діях у складі Сил оборони. Бригади Гвардії наступу «Рубіж» та «Лють» вже успішно відбивають атаки ворога та крок за кроком звільняють українську землю. Ефективні результати демонструють гвардійці з окремого загону спецпризначення «Омега»”, — написав у своєму Telegram-каналі Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

«Я хотів би подякувати кожному із вас за службу, за відданість присязі, відданість Україні. Кожен українець має бути вдячним за те, що ви щодня і щоночі, заступаючи на бойові позиції, готові віддати своє життя і своє здоровʼя» – зазначив Міністр внутрішніх справ.

Окрім цього, Міністр внутрішніх справ вручив бійцям, які відзначились у службі, зокрема під час контрнаступальних операцій, відомчі та державні нагороди.

Департамент комунікації МВС України

Перейти до вмісту